Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Jeżeli leży Ci na sercu dobro środowiska, a jednocześnie chcesz uczyć dziecko poszanowania zasobów naturalnych, zwróć uwagę na zabawki solarne, które stanowią coraz bardziej popularny wybór wśród rodziców.

Zabawki na energię słoneczną to połączenie doskonałej rozrywki z dosyć zaawansowaną wiedzą, dzięki czemu otwierają dzieciom horyzonty i zachęcają do dalszego zgłębiania ważnych tematów. To doskonała propozycja dla przyszłych inżynierów, choć nie tylko. Ponieważ zabawki są uniwersalne, spodobają się, zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Sprawdź, co przygotowaliśmy i skorzystaj z okazji, by połączyć zabawę z nauką.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 Czym są zabawki solarne?

Zabawki solarne to propozycja dla nieco starszych dzieci ciekawych świata i mechanizmów, które w nim zachodzą. W przeciwieństwie do zabawek zasilanych przez tradycyjne baterie, te są wyposażone w mini panele słoneczne, które generują energię do ich działania.

Zabawki solarne wymagają dostępu do światła słonecznego, ewentualnie doświetlania światłem halogenowym. Ich zaletą jest brak generowania śmieci (zużytych baterii) oraz nauka o możliwości pozyskiwania i przekształcania energii słonecznej na własny użytek.

Zabawki na energię słoneczną - nasza oferta

Nasz zróżnicowany asortyment obejmuje zabawki dla dzieci otwartych na świat i wiedzę po 8. roku życia. W ofercie mamy, m.in.:

  • roboty solarne,
  • pociągi,
  • zestawy pojazdów.

Większość produktów umożliwia kreatywną zabawę poprzez szerokie spectrum zastosowań. Dostępne w sklepie roboty typu 6 w 1, 7 w 1 czy nawet 14 w 1 to gwarancja niekończącej się zabawy przez wiele godzin.

Roboty solarne - zalety

Dostępne w naszej ofercie zabawki na energię słoneczną to pomysł na mądry upominek dla dziecka. Oto, dlaczego warto wybrać właśnie zabawki z panelem słonecznym:

  1. Bawiąc, uczą. Dzięki tego rodzaju zasilaniu dzieci mają możliwość poznania pojęcia energii, jej źródeł oraz uczyć się zrównoważonego gospodarowania zasobami.
  2. Są ekologiczne. Przyczyniają się do eliminacji śmieci, tj. zużytych baterii.
  3. Rozwijają kreatywność. Skomplikowane roboty uczą cierpliwości, logicznego myślenia oraz poprawiają zdolności manualne.
  4. Trwałe. Wykonane z odpornych na uderzenia materiałów zabawki gwarantują długą eksploatację.

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie spełniają normy bezpieczeństwa i posiadają wymagane certyfikaty.

Gdzie kupić zabawki solarne? nelastoys.pl

Idealne dla 8-, 10-letnich dzieci zabawki solarne to doskonała propozycja łącząca zabawę z nauką. Dzięki tego typu upominkom można dać swojej pociesze możliwość odkrycia nowych zainteresowań oraz nauczyć świadomej postawy wobec środowiska naturalnego.

Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości zabawek dla dzieci, zatem z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszymi produktami. Pomożemy wybrać właściwy produkt dla konkretnej latorośli, by zapewnić jej same pozytywne emocje.

Zapewniamy szybką realizację zamówień oraz wygodną wysyłkę kurierską lub do paczkomatu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl